testowanie zabawek i nie tylko dla dzieci i rodziców

Wpis

sobota, 15 marca 2014

Wielka księga maluchów czyli zwierzęta i ich młode

wpis archiwalny ze str. www.zabawkarka.blogspot.comParę tygodni temu omawialiśmy z wielkim entuzjazmem nowe wydanie wiadomego wydawnictwa, Przyjaciele z lasu z figurkami. Dziś chciałabym Wam pokazać czytelnicy, alternatywę do tamtego wydania. Otóż, Wydawnictwo Jedność wydało w 2013 r. książkę dla dzieci pt. " Wielka księga maluchów czyli zwierzęta i ich młode". Autor książki Andrea Bempensante wydał już 5 książek o podobnej tematyce dotyczącej zwierząt z poszczególnych kontynentów.

 

 


Książka w twardej oprawie, zawiera 144 strony, ilustrowanych informacji o zwierzętach, ich życiu, rozwijaniu się, pożywieniu oraz różne ciekawostki.  Materiał zawarty w tej książce, przeznaczony jest dla dzieci w wieku 5-8 lat, uważam, że mniejsze dzieci również on zainteresuje. Jaś ma prawie 4 lata a z wielką uwagą słucha informacji o zwierzętach. Dodatkową zaletą książki są piękne ilustracje, zwierzęta są śliczne, synek zachwycał się zwłaszcza prezentowanymi maluchami.

 

 

Dzięki książce, dzieci mają okazję poznać zwierzęta z różnych kontynentów. Książka nie nudzi, wiadomości skierowane są idealnie do dziecka, zaspokajając jego ciekawość świata.

 

 

 

 

Polecam  tą książkę , można ją zakupić TUTAJ w cenie - uwaga 19,90, figurki możemy zakupić w sklepie zabawkami a całość wyniesie nas znacznie mniej niż w serii Przyjaciele z lasu innego wydawnictwa.

 

Zapraszam również na fp Wydawnictwa, gdzie zapoznacie się z aktualnościami a także będziecie mogli wygrać różne książki TUTAJ.

 

 

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
zabawkarka
Czas publikacji:
sobota, 15 marca 2014 06:41

Polecane wpisy

Trackback

Komentarze

Dodaj komentarz

 • Gość Marek napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2014/11/12 15:27:18:

  Wielkie dzięki za zwrócenie uwagi na tę książeczkę. Figurki (w większości) już mamy skompletowane, bo teraz jest ich dużo na rynku i często nawet w Empikach można spotkać. Z publikacjami na odpowiednim poziomie jest już niestety troszkę ciężej, tzn. jak już są ładne ilustracje i sensowne opisy, to jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia i nie decyduję się na zakup, bo wiem, że taka książka nie wytrzyma zbyt wielu podróży ;) ta akurat wygląda na solidną, muszę jej poszukać w księgarniach i lepiej się przyjrzeć. Pozdrawiam

 • achdzieciaki napisał(a) komentarz datowany na 2018/04/07 16:17:48:

  Super książeczka. Jest to w sumie także zabawka achdzieciaki.pl/

 • achdzieciaki napisał(a) komentarz datowany na 2018/06/20 17:47:37:

  Książki o zwierzętach są bardzo chętnie czytane przez najmłodszych. Zupełnie jak zabawa figurkami Shopkins modino.pl/_blog/100-Figurki_Shopkins_-_male_slodkie_zabawki_kolekcjonerskie_ze_swiata_zakupow__Jakie_wybrac.html bo dzieci je wprost uwielbiają.

Dodaj komentarz

Wyszukiwarka

Autorzy

Zakładki

 • Http://ciasteczkowapotworzyca.blox.pl/html

 • Http://margarytka.blogspot.com/

 • Http://rekamimamy.pl/

 • Http://testostowo.blogspot.com/

 • Http://www.anusia-sta.blogspot.com/

 • Http://zaczytana-mama.blogspot.com/

Kanał informacyjny

zabawkarka.blox.pl

Wypromuj również swoją stronę MAM Baby Drewniaczek.eu http://www.edukacyjna.pl/lista.php?poddzial=nr_działu324&partner=192

Opcje Bloxa