testowanie zabawek i nie tylko dla dzieci i rodziców

Wpis

piątek, 14 marca 2014

Szycie z fantazją - zabawki, maskotki co wyobraźnia podpowie

wpis archiwalny z www.zabawkarka.blogspot.com 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dzisiejszym zabieganym świecie, nie mamy czasu żeby się zatrzymać, pomarzyć a co dopiero powiedzieć o fantazjowaniu, takim prostym, nawet dziecinnym jak to bylo kiedyś. Na szczęście są  ludzie którzy nie zapominają o tym i tworzą dla dzieci wspaniałe zabawki, takie jakie im wyobraźnia podpowiada. Niewątpliwie taką osoba jest właścicielka fp o nazwie Szycie z fantazją, na stronie tej znajdziecie bajecznie kolorowe, maskotki, poduszki, fartuszki. Wszystko to co kolorowe i praktyczne tam znajdziecie. Jeśli nawet nie zdecydujecie sie na zakup czegokolwiek to może w konkursie wygracie jedną z prac.

 


 

 

Jaś otrzymał rybkę, która na stałe i od pierwszego dnia zagościła w naszym łóżku i chcociaż przeznaczona jest dla maluchów, to nie ma mowy o tym żebym mogła ją przekazać dalej po testach bo zawładnęła sercem Jasia.

 

Zapraszam do zapoznania się z rybką i jej opisem.

 

 

 

Rybka uszyta z niebieskiego sztruksu, bardzo miękkiego i kolorowego zwróci uwagę malucha, od spodu miekki polar, wyściela jej brzuszek. Duże wyraziste oczy i płetwy szeleszczące pelnią rolę edukacyjną. Zwracają uwagę na szczegóły oraz dźwięki. Przyszyte na części grzbietowej przywieszki są tym co słodkie maluchy lubia najbardziej, mają przecież okres zachwytu metkami a one świetnie sie prezentują. Posiadają różna wielkość, barwę i strukturę co dla niemowlęcia jest atrakcyjne. Moje dziecko już nie niemowlę jest zachwycone rybą a maleńkie dzieci są w obecności tej zabawki bezpieczne ze względu na jej miękkie  i dokładnie zszyte wszystkie części.

Bardzo dziekuję za mozliwość testowania oraz cieszę sie, że mogłam Wam zaprezentować kolejnego wspaniałego artystę.

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
zabawkarka
Czas publikacji:
piątek, 14 marca 2014 22:24

Polecane wpisy

Trackback

Wyszukiwarka

Autorzy

Zakładki

  • Http://ciasteczkowapotworzyca.blox.pl/html

  • Http://margarytka.blogspot.com/

  • Http://rekamimamy.pl/

  • Http://testostowo.blogspot.com/

  • Http://www.anusia-sta.blogspot.com/

  • Http://zaczytana-mama.blogspot.com/

Kanał informacyjny

zabawkarka.blox.pl

Wypromuj również swoją stronę MAM Baby Drewniaczek.eu http://www.edukacyjna.pl/lista.php?poddzial=nr_działu324&partner=192

Opcje Bloxa