testowanie zabawek i nie tylko dla dzieci i rodziców

Wpis

piątek, 14 marca 2014

Świat nauki może być przyjemny

wpis archiwalny z www.zabawkarka.blogspot.comKsiążka którą dziś chcę Wam rodzice zaprezentować wydana została w Niemczech i przetłumaczona na język polski, to książka pt. " Świat nauki w niezwykłych eksperymentach".

 

Przeznaczona jest dla dzieci w wieku 7-10 lat, ale uważam że młodsze dzieci pod opieką dorosłych bez problemu mogą zgłębiać tajniki nauki za jej pomocą.

 


 

 

Książka jest niezwykła od samego początku, gdy otworzymy książkę w twardej oprawie, zaskoczą nas czarno białe strony, wszystkie ilustracje również są czarno białe. Pozycja ta została wydana w ub. roku i zawiera aż 250 stron ciekawej lektury.

 

Poczytajcie jakie informacje na temat książki przekazuje nam wydawnictwo:

 

Świat nauki jest naprawdę ciekawy. Każda strona tej książki skutecznie udowadnia to stwierdzenie. Zamieszczono w niej niemal 500 eksperymentów z różnych dziedzin nauki (astronomia, magnetyzm, gazy, ciecze, dźwięki i tony, światło, geometria, mechanika, przyroda). Każdy z nich przybliża jakieś prawo natury, wyjaśnia jakieś naukowe zagadnienie, odkrywa jakąś tajemnice świata natury. Zaprasza nieco starsze dzieci do odkrywania świata nauki i do wspaniałej intelektualnej wyprawy. To ambitna książka dla ambitnych odkrywców świata. niemal 500 eksperymentów z różnych dziedzin nauki
 objaśnienia naukowych zagadnień
 pasjonująca intelektualna wyprawa

Odbiorcy
– nieco starsze dzieci, które z wielką pasją odkrywać będą świat nauki.
– rodzice, którzy podarują dzieciom ambitną książkę. 


Dlaczego warto nabyć tę książkę? 
– zawiera niemal 500 eksperymentów z różnych dziedzin nauki. 
– skutecznie udowadnia, że świat nauki jest naprawdę ciekawy. 
– to ambitna pozycja zachęcająca dzieci do pasjonującej intelektualnej wyprawy."


 

 

Dzieci od urodzenia są ciekawe, w miarę upływu czasu chcą poszerzać wiedzę, nie na wszystkie pytania znajdujemy odpowiedzi ale za pomocą takich pozycji jak ta książka, możemy pogłębić także swoją wiedzę a czas spędzony z dzieckiem na wspólnych eksperymentach będzie czasem efektywnie wykorzystanym.

 Książka zawiera bardzo dużo, bo ponad 400 różnych eksperymentów, mniej lub bardziej trudnych. każdy znajdzie w niej coś dla siebie, zawarte są tu opisy eksperymentów z różnych dziedzin - to 23 działy obejmujące m.in fizykę, przyrodę, magnetyzm, eksperymenty z cieczami, złudzenia zmysłowe itp.


Każdy eksperyment posiada ilustrację, jeśli życzycie sobie obejrzeć książkę przed zakupem, zapraszam TUTAJ a będziecie mogli zajrzeć do książki i podjąć decyzję.
Jeśli życzycie sobie dokonać zakupu zapraszam TUTAJ , cena książki to 24 zł.

To wspaniała pozycja dla każdego z nas.

Zapraszam na stronę FB wydawnictwa, gdzie często można wygrać różne książki.

 

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
zabawkarka
Czas publikacji:
piątek, 14 marca 2014 22:30

Polecane wpisy

Trackback

Wyszukiwarka

Autorzy

Zakładki

  • Http://ciasteczkowapotworzyca.blox.pl/html

  • Http://margarytka.blogspot.com/

  • Http://rekamimamy.pl/

  • Http://testostowo.blogspot.com/

  • Http://www.anusia-sta.blogspot.com/

  • Http://zaczytana-mama.blogspot.com/

Kanał informacyjny

zabawkarka.blox.pl

Wypromuj również swoją stronę MAM Baby Drewniaczek.eu http://www.edukacyjna.pl/lista.php?poddzial=nr_działu324&partner=192

Opcje Bloxa