testowanie zabawek i nie tylko dla dzieci i rodziców

Wpis

piątek, 14 marca 2014

Sluban klocki czyli z czym łączyć LEGO

wpis archiwalny z www.zabawkarka.blogspot.comWiele mamy wymagań co do zabawek, żeby były bezpieczne, kolorowe, wielofunkcyjne itp. zastanawiamy się także nad klockami, niech nie będą za drogie, mają się łączyć  z zestawami innego producenta.

 

Zamawiając u Mikołaja prezenty, znalazłam klocki Sluban, przeczytałam o nich informacje, że łączą się z lego, kolorystyka przyciąga wzrok ale jest coś jeszcze co zaważyło na podjęciu decyzji, że wybrałam te a nie inne klocki.

Cena, dokładnie tak - powiecie a były tańsze. Oczywiście, porównywałam je z klockami lego tez zestaw farma. Tylko, że Sluban ma w zestawie 114 części niczym nie odbiegających od tych z Lego a cena Sluban za 114 el. kosztował ok. 80 zł teraz widzę aukcję taką jak TU za 65 zł, w porównaniu duża farma z Lego Duplo posiada 121 części a kosztuje TU - 218,90. Różnica widoczna prawda?

 


 

 

Zobaczcie proszę jak wypadły testy i czy naprawdę klocki Sluban łączą się z Lego?

 

Klocki są zapakowane w ładne pudełko, na którym widnieje cała farma, która po wyjęciu z opakowania może bawić się już dziecko.

 

Klocki a także inne figurki nie odbiegają jakością od tych z lego, czasami na farmę wpadną Bob budowniczy razem z Martą :) to figurki z Fabryki Boba którą opisywałam TUTAJ , czasami przyjaciele z lasu których nie dawno opisywałam, też zajdą żeby zobaczyć co słychać u zwierząt gospodarskich. Tych ostatnich też nie brakuje, jest kura siedząca na jajach, krowy, koń, owce oraz piesek który razem z jasiem często odbywa wycieczki :). Wszelkie ludziki farmerów oraz pojazdy jak traktor z przyczepą są bardzo dokładnie wykonane.

 

Drzwi od farmy są ruchome, można otwierać i zamykać, jedynie okna pozostają zamknięte, za to jest ich dużo, z brązowych płotków można zrobić zagrodę dla zwierząt.

Wszystkie części są kolorowe i bez ostrych krawędzi.


Na powyższym zdjęciu widzicie, połączenie klocków Sluban i Lego, łączą się idealnie, bez trudu, dzięki różnej kolorystyce, domki i inne budowle są bardziej atrakcyjne.

 

 

Farmę połączyliśmy ze stacja benzynową z Lego, traktory muszą być gdzieś przecież tankowane a jak to na prawdziwej farmie bywa, z Playmobil  pan sprzątający pojawia się z kontenerem na śmieci.

 

Zabawa fantastyczna, wszystko zależy od wyobraźni. Polecam klocki jako sprawdzone i skorzystam z nich jeszcze nie raz, warto kupić kolejne zestawy. Wpis nie jest sponsorowany.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
zabawkarka
Czas publikacji:
piątek, 14 marca 2014 22:19

Polecane wpisy

Trackback

Wyszukiwarka

Autorzy

Zakładki

  • Http://ciasteczkowapotworzyca.blox.pl/html

  • Http://margarytka.blogspot.com/

  • Http://rekamimamy.pl/

  • Http://testostowo.blogspot.com/

  • Http://www.anusia-sta.blogspot.com/

  • Http://zaczytana-mama.blogspot.com/

Kanał informacyjny

zabawkarka.blox.pl

Wypromuj również swoją stronę MAM Baby Drewniaczek.eu http://www.edukacyjna.pl/lista.php?poddzial=nr_działu324&partner=192

Opcje Bloxa