testowanie zabawek i nie tylko dla dzieci i rodziców

Wpis

piątek, 14 marca 2014

Miłe światło i atmosfera

wpis archiwalny z www.zabawkarka.blogspot.comGarden Toys to rodzinna firma, zajmuje się sprzedażą mebli i produktów wystroju wnętrz do przedszkoli, placów zabaw, ale także można na stronie spotkać lampiony i świece. ponieważ ogród jest zaczarowany to i świece są nie zwykłe.

 


Świece niezwykłe? Dokładnie, tak jest, ponieważ są to świece LED. Świece produkcji włoskiej, stylizowane na woskowe, różnych wielkości i wzorów. Są niezwykle przydatne gdy mamy dzieci, możemy ją postawić w miejscach gdzie chodzą dzieci i nie ma ryzyka, że dziecko poleje się woskiem i się poparzy. Gdy przestana świecić to wymieniamy baterie i świeca działa dalej.

Ze strona świec na FB możecie zapoznać się TUTAJ, warto je zobaczyć bo są niesamowite. Zobaczcie sami na poniższych zdjęciach.

 

 

Tak wygląda świeca wewnątrz i od spodu, przełącznik i miejsce na baterię, bardzo łatwe w obsłudze.

 

 

Jak widać świece dają miły blask, nie różni się od prawdziwej świecy a nawet migocze światło. Podsumowując - bezpieczeństwo, wygoda, trwałość i wspaniały nastrój także latem na tarasie domku to niewątpliwe zalety świec. Wiatr płomienia nie zdmuchnie, dziecko się nie poparzy, czego chcieć więcej. 

Zapoznajcie się z wielkim wiosennym obniżaniem cen na stronie TUTAJ, warto skorzystać. 

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
zabawkarka
Czas publikacji:
piątek, 14 marca 2014 22:42

Polecane wpisy

Trackback

Wyszukiwarka

Autorzy

Zakładki

  • Http://ciasteczkowapotworzyca.blox.pl/html

  • Http://margarytka.blogspot.com/

  • Http://rekamimamy.pl/

  • Http://testostowo.blogspot.com/

  • Http://www.anusia-sta.blogspot.com/

  • Http://zaczytana-mama.blogspot.com/

Kanał informacyjny

zabawkarka.blox.pl

Wypromuj również swoją stronę MAM Baby Drewniaczek.eu http://www.edukacyjna.pl/lista.php?poddzial=nr_działu324&partner=192

Opcje Bloxa