testowanie zabawek i nie tylko dla dzieci i rodziców

Wpis

piątek, 14 marca 2014

Lenii - ozdoby do włosów i bizuteria

wpis archiwalny z www.zabawkarka.blogspot.com

 

 

Z firmy Lenii otrzymaliśmy do testowania ozdoby do włosów, odbył się nabór do testowania, dziś jedna z mam przesłała recenzję.

 

 

 


 

 

 

"Mieliśmy przyjemność testować opaskę i spineczkę..Opaska jest z plastiku w kolorze czarnym z ozdobą pięknych dwóch kokardek (jedna w pięknym niebieskim kolorku a druga biało czarnym)Jak na zdjęciu widać opaska trzyma się dobrze ,ładnie się prezentuje,córce się bardzo spodobała.Końcówki opaski cisły za uszkami ale sądzę ,że córka nie jest przyzwyczajona do opasek i dlatego :)....Spineczka jest koloru biało czarnej ..ładnie wygląda na włoskach jako ozdoba przy rozpuszczonych oraz spiętych ..Raczej jako główna ozdoba na długo mojej córce przy rozpuszczonych włoskach nie była stabilna -włoski jej się "wyślizgneły" ale ogólnie bardzo ładnie się prezentuje i też się mojej córce podoba.Spineczka jak i opaska ładnie się prezentują na co dzień i od święta :)POLECAMY  Daję duuużą 5!!

 

Dziękujemy za możliwość testowania :)"


Zapraszam na zdjęcia z testowania


 

Bardzo lubiłam moją córcie czesać gdy była mała, długie włoski są bardzo wdzięczne do takich prezentacji. Dziękuję Aniu za wspaniałą recenzję i zapraszam na zapoznanie się z jeszcze jednym produktem. Ten był testowany przez moją córkę.

 

 

 

Śliczna niebieska kokardka, wykonana z duża starannością idealnie dopasowuje się do fryzury. Spinka utrzymuje się na włosach, od strony spodniej również jest zabezpieczona przed ewentualnym zranieniem metalem. Zaopatrzona w odpowiedni materiał zabezpiecza główkę dziecka w czasie używania przed skaleczeniem.

 

Zapraszam na fp Lenii do zapoznania się ze ślicznymi wyrobami, można także wygrać ozdoby również w licznych konkursach.

Bardzo dziękuję za mozliwość testowania przez dzieci wspaniałych ozdób. 

 

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
zabawkarka
Czas publikacji:
piątek, 14 marca 2014 22:23

Polecane wpisy

Trackback

Wyszukiwarka

Autorzy

Zakładki

  • Http://ciasteczkowapotworzyca.blox.pl/html

  • Http://margarytka.blogspot.com/

  • Http://rekamimamy.pl/

  • Http://testostowo.blogspot.com/

  • Http://www.anusia-sta.blogspot.com/

  • Http://zaczytana-mama.blogspot.com/

Kanał informacyjny

zabawkarka.blox.pl

Wypromuj również swoją stronę MAM Baby Drewniaczek.eu http://www.edukacyjna.pl/lista.php?poddzial=nr_działu324&partner=192

Opcje Bloxa