testowanie zabawek i nie tylko dla dzieci i rodziców

Wpis

piątek, 14 marca 2014

Dream Team angielski na dobry początek życia :)Język angielski podstawa w dzisiejszym życiu. Warto znać język i ja to wiem, wie także już moje małe dziecko, dzięki firmie Dream Team od której otrzymalismy wspaniały zestaw do nauki.

 

Przekazuje Wam informacje o wydawnictwie i samym pomysle stworzenia programu do nauki:

 

Dream Team  powstało we współpracy ze szkołą językową DZIECIOLANDIA specjalizującą się  nauczaniem języków obcych dzieci najmłodszych (2-6 lat). 


W wyniku braku na polskim rynku podręczników dla dzieci w wieku przedszkolnym, które w sposób efektywny wykorzystałyby możliwości językowe maluszków, Dream Team, na bazie 8 letniego doświadczenia w pracy z małymi dziećmi  opracowało własne podręczniki, płyty, gry i pomoce do nauki języka obcego. "


Wiecej informacji na temat wydawnictwa oraz innych programów znajdziecie TUTAJ      

 

 

 

W zestawie do nauki zapakowanym w pięknym kolorowym kartoniku znalazłam:

- 108 kart do nauki języka

- płyte ze słówkami i piosenkami

- książeczkę z instrukcjami dla rodziców i nauczycieli

 

 

 

 

Karty zrobione są bardzo starannie, kolorowe obrazki przyciągaja wzrok dziecka, obrazki podzielone sa tematycznie i wiele podstawowych grup przedmiotów jak i części ciała czy ubioru dziecka zawierają.

Karta zgadula ułatwia zabawę i naukę.

W książeczce znajdują się wskazówki dla rodziców i nauczycieli w jaki sposób uczyć dziecko aby nie popełnić błędów. propozycje gier czy zabawy zawarte na końcu książeczki również sa atrakcyjne.


Po wstępnej nauce można utrwalić znajomość języka, poprzez poprawną wymowę jaką usłyszymy odtwarzając płytę. Po każdym dziale przedstawiającym np. części ciała, kolory czy liczby usłyszymy piosenkę. Piosenki śpiewane przez dzieci łatwo się zapamietuje ponieważ są stworzone ze słówek które dziecko juz poznało. Również rodzic może sobie utrwalić tą wiedzę.

Czas już chyba przedstawić FILM z nauki angielskiego i efektów jakie mamy po kilku zaledwie dniach.


Bardzo dziękuję wydawnictwu, warto było poznać tą ofertę a uczymy sie codziennie, do czego i Was czytelnicy zachęcam, zestaw mozna zakupić TUTAJ za cenę 27 zł co nie jest wygórowana ceną za taki zestaw.
Zachęcam do odwiedzenia strony wydawnictwa na FB  a może uda sie Wam wygrać zestaw.

Bardzo dziękuję za możliwość testowania.

 

 

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
zabawkarka
Czas publikacji:
piątek, 14 marca 2014 22:08

Polecane wpisy

Trackback

Komentarze

Dodaj komentarz

  • Gość bartek napisał(a) z *.sta.estpak.ee komentarz datowany na 2018/09/18 20:03:32:

    Jestem strasznym zwolennikiem nauki języków obcych u dzieci w sumie od lat przedszkolnych. Wiem, że taka nauka na pewno zaprocentuje w późniejszych latach. jeśli po kilku latach wyślemy dziecko na kurs języka obcego do lincoln.edu.pl to nasz szkrab będzie mógł podjąć naukę od wyższego stopnia. Pozwoli mu to na pewno szybciej nauczyć się języka na poziomie zaawansowanym.

Dodaj komentarz

Wyszukiwarka

Autorzy

Zakładki

  • Http://ciasteczkowapotworzyca.blox.pl/html

  • Http://margarytka.blogspot.com/

  • Http://rekamimamy.pl/

  • Http://testostowo.blogspot.com/

  • Http://www.anusia-sta.blogspot.com/

  • Http://zaczytana-mama.blogspot.com/

Kanał informacyjny

zabawkarka.blox.pl

Wypromuj również swoją stronę MAM Baby Drewniaczek.eu http://www.edukacyjna.pl/lista.php?poddzial=nr_działu324&partner=192

Opcje Bloxa