testowanie zabawek i nie tylko dla dzieci i rodziców

Wpis

piątek, 14 marca 2014

Czarodziejnia potrafi zaczarować a najbardziej kobiety

wpis archiwalny z www.zabawkarka.blogspot.com

 

Czarodziejnia zastanawiacie sie cóż to za miejsce? Magiczne ale o tym sza, żeby nie spłoszyć pokładów  talentu, które tam istnieją i zyją swoim życiem ale dla nas.

 

Otóż wyjaśniam, Czarodziejnia to miejsce gdzie młoda kobieta wykorzystując talent i sprawne dłonie tworzy dla nas dzieła sztuki. Pokazuję Wam często wyjątkowe miejsca w sieci i to miejsce również do takich należy.


 

Torebka filcowa niby zwykly filc ale właściwie dopasowane dodatki, paski i grafika oraz aplikacje potrafią zdziałać cuda. Jakie? Zobaczcie sami.

 

Torebka jest niezwykła, bardzo duża, więc pomieści wszystko co potrzebuję a nawet więcej :). Z aplikacją dla fanów Paryża idealną. Do tego dokładnie wykończona, zapinana na zamek błyskawiczny. Zawiera kieszonkę na np. dokumenty a także oddzielną na telefon.

Kieszeń na telefon ma specjalną taśmę, która powoduje że chcąc wyjąć telefon, pociągamy za nią a telefon sie z niej wysuwa.

 

 

Torba jest bardzo ładna i chociaż najpierw zaskoczyła mnie rozmiarami to szybko mozna sie do takiego luksusu przyzwyczaić.

 

Dlatego zapraszam na strone sklepu TUTAJ, gdzie możecie zakupić torbę a także i inne dodatki. Wiele torebek jest w tej chwili w promocji i moga stanowić idealny prezent walentynkowy.

 


Zapraszam także na stronę FB sklepu, gdzie może w konkursie uda Wam sie wygrać torbę.

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
zabawkarka
Czas publikacji:
piątek, 14 marca 2014 22:29

Polecane wpisy

Trackback

Wyszukiwarka

Autorzy

Zakładki

  • Http://ciasteczkowapotworzyca.blox.pl/html

  • Http://margarytka.blogspot.com/

  • Http://rekamimamy.pl/

  • Http://testostowo.blogspot.com/

  • Http://www.anusia-sta.blogspot.com/

  • Http://zaczytana-mama.blogspot.com/

Kanał informacyjny

zabawkarka.blox.pl

Wypromuj również swoją stronę MAM Baby Drewniaczek.eu http://www.edukacyjna.pl/lista.php?poddzial=nr_działu324&partner=192

Opcje Bloxa