testowanie zabawek i nie tylko dla dzieci i rodziców

Wpis

sobota, 15 marca 2014

12 ważnych opowieści

wpis archiwalny ze str. www.zabawkarka.blogspot.com

Książka ta to skarbnica wiadomości, jakie wartości w życiu człowieka są ważne. Polscy autorzy je opisali, uważam, że powinna ta książka być czytana w domu każdego dziecka.

 

 


Poszczególne opowiadania w książce pisane przez takich autorów jak: Natalia Usenko czy Maria Ewa Letki, poruszają ważne sprawy. Powinniśmy o nich rozmawiać z dziećmi, ale czy wiemy jak to robić, czy dziś w zabieganym świecie pamiętamy o tym, żeby te tematy poruszać?

Odpowiedzcie sobie sami, ja wiem, że ta książka w bardzo przystępny sposób ukazuje naszym dzieciom, jakie wartości są w życiu ważne. Znajdziemy tam informacje, czym jest szczęście, co to znaczy być odpowiedzialnym, poza tym są tam opowiadania o miłości, odwadze, przyjaźni, szacunku.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wieczorem kiedy kładę synka spać, najpierw zawsze czytamy książkę. Ostatnie wieczory spędziliśmy na czytaniu "niebieskiej książeczki", którą właśnie Wam prezentuję. Po skończonym opowiadaniu, podsumowujemy je sobie, opowiadając co się w nim wydarzyło i co było ważne. Książka przeznaczona jest dla dzieci od 6 lat, ale my bardzo ją polubiliśmy a najbardziej opowieść o odpowiedzialności, gdzie głównym bohaterem jest dziewczynka która bardzo chce mieć psa. Czy rodzice spełnili jej marzenia?....przeczytajcie sami.

 

Książkę możecie zakupić TUTAJ Centrum edukacji Dziecięcej  w cenie 22,12.

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
zabawkarka
Czas publikacji:
sobota, 15 marca 2014 06:43

Polecane wpisy

Trackback

Wyszukiwarka

Autorzy

Zakładki

  • Http://ciasteczkowapotworzyca.blox.pl/html

  • Http://margarytka.blogspot.com/

  • Http://rekamimamy.pl/

  • Http://testostowo.blogspot.com/

  • Http://www.anusia-sta.blogspot.com/

  • Http://zaczytana-mama.blogspot.com/

Kanał informacyjny

zabawkarka.blox.pl

Wypromuj również swoją stronę MAM Baby Drewniaczek.eu http://www.edukacyjna.pl/lista.php?poddzial=nr_działu324&partner=192

Opcje Bloxa