testowanie zabawek i nie tylko dla dzieci i rodziców

Wpis

środa, 22 stycznia 2014

Zolo czyli klocki niezwykle kreatywneWczoraj mieliście okazję poznać uczucia w wydaniu japońskim. Dziś prezentuję ZOLO dzięki firmie Jubee.com.pl która przekazała produkt do testów, za co bardzo dziękuję.

 

Klocki Zolo na pierwszy rzut oka nie zachwyciły mnie, takie coś, nie wiadomo czy dziecku sie spodobają, ale czego się nie zna to trzeba poznać, żeby móc wyrazić jakąś opinię.

 

Tak więc Zolo Risk przywędrowało do nas w czasie choroby Jasia.

 

Informacje jakie znajdujemy na stronie importera zabawek, bardzo proszę:


Zolo

Zolo

ZoLO to nie tyle zabawki, co sposób na wspólne odkrywanie. Na oko wydają się szalone i zakręcone, ale w tym szaleństwie jest metoda. Świat wyobraźni to świat magii dzięki, której patyk jest świetlnym mieczem, kanapa w salonie zamkiem króla Artura a tata potrafi wszystko (poza załadowaniem zmywarki). ZoLO to świat, który ma wyzwolić kreatywność i wyobraźnię dziecka, rozwinąć widzenie przestrzenne i być przede wszystkim świetną zabawą.

Konstrukcje ZOLO:

 http://www.youtube.com/watch?v=sV5GLwA3faw

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=dGwhImysUoA&feature=endscreen "


Ładnie i bardzo solidnie opakowane klocki, prezentują na przedniej części okładki przykładowy układ z klocków, natomiast na odwrocie znajdziemy więcej przykładów zastosowania klocków oraz ich skład ilościowy. Przykłady form są bardzo przydatne zwłaszcza w początkowej fazie zabawy, gdy zapoznajemy się z klockami.


Dostępnych zestawów  ZOLO na stronie znajdziecie dużo, jest w czym wybierać.Każda część jest dobrze opakowana i zabezpieczona przed przypadkowym zniszczeniem w czasie transportu.

Powyżej zbiorcze opakowanie, przed rozpakowaniem.


Rozpoczęliśmy zabawę, budując mniej lub bardziej udane formy, korzystając z wyobraźni oraz przykładów z opakowania.


Nasze figury zaczęły wyglądać bardziej realnie, wkładaliśmy oczy, dopasowywaliśmy konczyny i inne twory glowowe, typu czółki :)W końcu udało nam się robić świetne, różnokolorowe i różnokształtne ludki :)


Oto efekty naszej pracy i burzy mózgu pt. co by tu stworzyć :)


Powstały też stworzenia typu ryba :) a poniżej na zdjęciu widoczna jest wg. Jasia kula ziemska well meteoryt, to zależy od dnia.


Wykonane z bardzo dobrej jakości plastiku części, są odporne na rzucanie czy upadki. Wcale się nie kruszą i nie odłamuja, zaokrąglone końce patyczków nie powoduja zranień. Z dużą łatwością elementy można łączyć i wymyślać kolejne zabawy.

Dziś wymyslilismy jeszcze jedną zabawę, ja mówiłam żeby Jaś zbudował tworka fioletowo- zielonego a on z dostępnych części budował formę, tak robiliśmy też z kolorami czerwono - białymi itp., jak widac mozliwości zabawy jest wiele.


Zabawa klockami jest fantastyczna, szczerze podeszłam do nich sceptycznie a teraz jestem bardzo zadowolona. Budowanie tak zajęło Jasia, że przez 3 godziny nic innego nie chciał robic tylko budowaliśmy kolejne ksztalty. Oczki natomiast, te białe kulki z kropkami wkłada do kieszeni kotka Kimochis.


Cena podobna do wszystkich klocków dobrej jakości na rynku, wkrótce zamieszczę link do nich na liście prezentów które są uzupelniane, bo z pewnością te klocki na prezent się nadają.

Zapraszam do odwiedzenia strony importera na FB aby być na bieżąco z nowościami.

 
 

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
zabawkarka
Czas publikacji:
środa, 22 stycznia 2014 13:01

Polecane wpisy

Trackback

Komentarze

Dodaj komentarz

  • zabawkowybob napisał(a) komentarz datowany na 2014/01/23 15:43:25:

    Teoretycznie moglibyśmy przekazać do testów jakieś maty edukacyjne z naszego sklepu, pytanie czy te testy są robione faktycznie profesjonalnie? ;)

Dodaj komentarz

Wyszukiwarka

Autorzy

Zakładki

  • Http://ciasteczkowapotworzyca.blox.pl/html

  • Http://margarytka.blogspot.com/

  • Http://rekamimamy.pl/

  • Http://testostowo.blogspot.com/

  • Http://www.anusia-sta.blogspot.com/

  • Http://zaczytana-mama.blogspot.com/

Kanał informacyjny

zabawkarka.blox.pl

Wypromuj również swoją stronę MAM Baby Drewniaczek.eu http://www.edukacyjna.pl/lista.php?poddzial=nr_działu324&partner=192

Opcje Bloxa