testowanie zabawek i nie tylko dla dzieci i rodziców

Wpis

czwartek, 09 stycznia 2014

Kolejki drewniane - podobne a jednak inneKolejki już opisywałam, drewniane jako bezpieczne do zabaw dziecięcych. Jasio otrzymał już dawno zestaw FARMA, gdzie tory drewniane łatwo się składało, natomiast figurki zwierząt i farmera należało umieszczać w podstawkach, niestety nie zawsze są dobrze dopasowane. Na gwiazdkę otrzymał kolejny zestaw kolejek jaki został zakupiony w firmie Kolejowyzakatek.pl. , gdzie figurki są drewniane, stabilne po postawieniu i z namalowanymi obrazkami, bezpieczną w kontakcie farbą.

Na powyższym zdjęciu widzicie po prawej stronie zestaw kupiony dawniej, po lewej ten najnowszy, już na zdjęciu widoczne są znaczne różnice między zestawami.

 

Lokomotywa górna jest całkowicie drewniana, łatwo się składają tory  a wagony z lokomotywą są łączone za pomocą magnesów, niestety do wagoników nie można wkładać żadnych ładunków.

Lokomotywa na niższym zdjęciu to lokomotywa elektryczna, plastikowa, jeżdżąca do przodu i do tyłu po przesunięciu przełącznika, łączona z drewnianymi wagonami za pomocą magnesów. Do wagoników można wkładać ładunki, np. zwierzęta z farmy.

 

Na powyższym zdjęciu widać zabawę, kolejką drewniana i świecącą jeżdżącą elektryczną. Dziecko nie może jednak kolejki przytrzymywać, ponieważ może spalić się silniczek.

 

 

 

Zwierzęta z farmy i sposób ustawiania budynków może różny.

 

 

 

 

Tory kolejek łączą się z trudem w niektórych miejscach, ale można je połączyć, różnice kolorystyczne torów na zdjęciach, to efekt łączenia rożnych zestawów.

 

Jeżeli chcecie zobaczyć przejazd kolejki, to zapraszam na FILM :)

 

 

 

 

Bardzo proszę o dzielenie się opinią, czy podobne lub takie zestawy posiadają Wasze dzieci? Jak w Waszych domach się sprawdzają?

 

 

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
zabawkarka
Czas publikacji:
czwartek, 09 stycznia 2014 22:13

Polecane wpisy

Trackback

Wyszukiwarka

Autorzy

Zakładki

  • Http://ciasteczkowapotworzyca.blox.pl/html

  • Http://margarytka.blogspot.com/

  • Http://rekamimamy.pl/

  • Http://testostowo.blogspot.com/

  • Http://www.anusia-sta.blogspot.com/

  • Http://zaczytana-mama.blogspot.com/

Kanał informacyjny

zabawkarka.blox.pl

Wypromuj również swoją stronę MAM Baby Drewniaczek.eu http://www.edukacyjna.pl/lista.php?poddzial=nr_działu324&partner=192

Opcje Bloxa