testowanie zabawek i nie tylko dla dzieci i rodziców

Wpis

środa, 22 stycznia 2014

Kimochis - to uczuciaDzięki firmie Jubee.com.pl wyłącznemu dystrybutorowi zabawek Kimochis i Zolo w Polsce, mogliśmy je przetestowaać z Jasiem. Zabawki sa wyjątkowe a przeczytacie o nich w dwóch recenzjach.

 

Na początek przedstawiam Wam czytelnicy Kimochis. Przeczytajcie o nich poniżej - kim są i po co stworzone zostały te japońskie zabawki.

 

" Kimochi (気持ち - Ki Mo Czi) oznacza "uczucie" w języku japońskim. Świat dzieci, jest jak świat Kimochis? - oparty na uczuciach i emocjach. Pierwszy dzień w przedszkolu, delegacja mamy czy odrzucenie rówieśników -  nawet pozornie niewielkie wydarzenie może wywrócić świat dziecka do góry nogami. Postacie i świat Kimochis? zostały stworzony, aby pomóc rodzicom, psychologom i opiekunom uczyć dzieci jak radzić sobie z emocjami, jak podejmować decyzje i pokonywać trudności. Do wyboru jest kilkoro bohaterów Kimochis?, każdy z własną osobowością i historią, która ma przemówić do dziecka, wesprzeć jego indywidualny rozwój emocjonalny i stworzyć bezpieczny świat uczuć i emocji.

 

Poznajcie Koniczynka, Chmurka, Bellę i innych przyjaciół świata Kimochis?. Poznajcie uczucia i emocje Kimochis? - małe poduszeczki symbolizujące uczucia i emocje, które mają w prosty sposób pomóc w rozmowie i budowie relacji z dzieckiem."

 

 

Mieliśmy możliwość dokonania wyboru przyjaciela, Jaś wybrał kotka. Dotarł do nas pieknie zapakowany. Wraz z kotkiem. który jest duży - jego wielkośc mnie zaskoczyła- przyjechały do nas 3 poduszeczki okazujące uczucia.

 

Kolorowe poduszki z jednej strony mają umieszczone minki, na odwrocie umieszczone są pisemne oznaczenia w języku angielskim, opisujące jak w danej chwili czuje się dziecko.

 

Poduszeczki umieszcza się w kieszeni kotka umieszczonej na jego brzuszku i nawet nie mówiące dziecko będzie mogło określić, jak się w danej chwili czuje.

 

Do nas zabawka dotarła w trudnym momencie życia jakim nie wątpliwie jest choroba. Kotek zawładnął sercem Jasia i stali sie nierozłącznymi przyjaciółmi, chodzą wszędzie razem.

Jak widać na zalączonym zdjęciu kocie również czuje sie u nas dobrze, poduszeczki są wkładane do brzuszka i znów wyjmowane, mieszczą sie w nim również części Zolo o czym przeczytacie w kolejnej recenzji.

Materiał z jakiego wykonane są zabawki, jest bardzo przyjemny w dotyku, mozna prać go ręcznie więc nie ma strachu o rozwijające się roztocza, sami wiecie, że u małych alergików jest to sprawa bardzo istotna. Kotek pod łapkami ma umieszczone serduszka, jakby chciał okazać miłośc maluszkowi.

Do zabawki dołączona jest także książeczka, w jakiej znajdziecie informacje na temat każdej zabawki, zamieszczona jest strona, gdzie dziecko może dorysować minkę jaka w tej chwili jest potrzebna. Gdy zabawka sie skaleczy, to można na chore miejsce przykleić plaster z serduszkiem.

 

Jak widać mam w łóżku jeszcze jednego lokatora, juz nie tak małych rozmiarów jak jeż ale jakoś się mieścimy.

 

Uważam, że dla dzieci to wspaniały przyjaciel i idea słuszna, cena trochę za wysoka ale czego się nie robi dla bezpieczeństwa dzieci.

Zapraszam do odwiedzenia strony firmy na FB

 

 

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
zabawkarka
Czas publikacji:
środa, 22 stycznia 2014 13:00

Polecane wpisy

Trackback

Wyszukiwarka

Autorzy

Zakładki

  • Http://ciasteczkowapotworzyca.blox.pl/html

  • Http://margarytka.blogspot.com/

  • Http://rekamimamy.pl/

  • Http://testostowo.blogspot.com/

  • Http://www.anusia-sta.blogspot.com/

  • Http://zaczytana-mama.blogspot.com/

Kanał informacyjny

zabawkarka.blox.pl

Wypromuj również swoją stronę MAM Baby Drewniaczek.eu http://www.edukacyjna.pl/lista.php?poddzial=nr_działu324&partner=192

Opcje Bloxa