testowanie zabawek i nie tylko dla dzieci i rodziców

Wpis

sobota, 07 września 2013

PAN KOłnierz PAN KO i biżuteria

Drodzy czytelnicy, przypominam o przeniesieniu bloga pod adres www.zabawkarka.blogspot.com, zapraszam serdecznie

Pan KOłnierz wraz z Panem KOlorowym KOralem stworzyli PAN KOłnierz PAN KO, hmmmm intrygująca nazwa a kto za tym stoi, mężczyzna czy kobieta ja wiem. Ale czy to jest ważne, kto wykonuje biżuterię? Nie, ważne jest czy tworzy ja z pasją a ja wiem, że akurat ten artysta oddaje swoje serce i tworzy z pasją.

Otrzymałam dzięki uprzejmości w/w bransolety. Sama je oczywiście ponosiłam, żeby sprawdzić ich trwałość, funkcjonalność.

 

Pierwsza- koloru kawy z mlekiem, zdobiona złotymi kulkami i dużą sową, ma ładne i delikatne zapięcie. Zapięcie jest trwałe i dzięki łańcuszkowi można wyregulować wielkość bransolety w zależności od wielkości nadgarstka użytkownika.

Druga - w pastelach, żółty i niebieski pasek, ze złotymi dodatkami, również posiada regulowane zapięcie. Ponieważ młodzież lubi bardzo biżuterię a przebywały w moim domu dwie młode kobiety, postanowiłam zapytać je o zdanie. Co sądzą o tej biżuterii, czy jest wygodna w noszeniu?


Olga stwierdziła, że bransoleta jest lekka i wygodnie się ją nosi, dodatkowym atutem bransolety jest sowa, która ostatnio jest wszędzie obecna:).Druga pastelowa bransoleta, wprost idealnie pasowała do miętowych paznokci Karoliny i różu zdobiącego bluzkę. Dziewczyna była zachwycona wykończeniem biżuterii i jej lekkością. 

To kolejna biżuteria warta  pokazania Wam mamusie. Idealna na prezent i idealna na co dzień. Jeśli jesteście zainteresowane zapraszam na FB 

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
zabawkarka
Czas publikacji:
sobota, 07 września 2013 22:49

Polecane wpisy

Trackback

Wyszukiwarka

Autorzy

Zakładki

  • Http://ciasteczkowapotworzyca.blox.pl/html

  • Http://margarytka.blogspot.com/

  • Http://rekamimamy.pl/

  • Http://testostowo.blogspot.com/

  • Http://www.anusia-sta.blogspot.com/

  • Http://zaczytana-mama.blogspot.com/

Kanał informacyjny

zabawkarka.blox.pl

Wypromuj również swoją stronę MAM Baby Drewniaczek.eu http://www.edukacyjna.pl/lista.php?poddzial=nr_działu324&partner=192

Opcje Bloxa