testowanie zabawek i nie tylko dla dzieci i rodziców

Wpis

poniedziałek, 19 sierpnia 2013

Każdy zastanawia się co my tam mamy i dlaczego potrzebujemy tak różne rozmiary

kliknięcie w zdjęcie przenosi na stronę Agafilc

 

Każda kobieta potrzebuje torebki a mamy wiedzą najlepiej, jak ważne jest to aby torebka była odpowiednio duża, wygodna, do której zmieści się to co najpotrzebniejsze dla nas i dla dzieci.

Mając na względzie nasze wygody, nawiązałam współpracę ze wspaniałą artystką, która szyje wspaniałe torebki.
Powiecie, torebki jak torebki, jest ich dużo i do wyboru. Zawsze staram sie pokazać Wam drodzy czytelnicy rzeczy wyjątkowe. Więc dziś prezentuję wyjątkowe torebki

Dlaczego wyjątkowe? Szyte z pasją z dodatkiem serca. Każda z nich jest starannie wykończona ale zobaczcie sami.

Najpierw otrzymałam torebkę szytą jak i następne z grubego filcu, kolor Orange.

Torebka jest duża, format A4. Mieści się w niej idealnie wszystko. Brakowało mi w niej kieszonki, czy przegródki na oddzielenie zawartości. Za to wykończenie idealne, widoczna jest tu dbałość o szczegóły. Zapięcie na magnesy, które mocno spinają torbę, nie ma ryzyka wypadnięcia zawartości.

Torebka jest idealna na podróże, wycieczki z dziećmi. Osobiście bardzo lubię takie duże formaty. Koleżanki były zachwycone tą torbą.

Zainteresowane osoby zapraszam na ALLEGRO gdzie można torby zamówić. Torby sa w przystępnej cenie a przesyłka gratis, więc warto skorzystać.

Kolejną torbą która chciałam Wam pokazać to mniejsza siostra poprzedniej. Inna kolorystyka, rozmiar i indywidualizm przypadły mi do gustu.

 

Kolejna wersja torebki z grubego filcu jest mniejsza, posiada kieszonkę, która schowa telefon, jest na tyle głęboka że nie grozi mu wypadnięcie. Tutaj również zastosowano zapięcie w rodzaju zatrzasku na magnes, jest ono bardzo mocne.

To co mnie zaskoczyło, to naszyte moje inicjały. Jest to wspaniały pomysł na torebkę prezent. Obok widzicie zdjęcie z przymocowaniem paska do torebki w sposób trwały. W zależności  od tego czy chcemy ją nosić na ramieniu czy w dłoni wystarczy tylko odpiąć karabinki i już mamy poręczną torebkę.

Teraz widać jak torebka sprawdza się w użytkowaniu.

Torebkę także znajdziecie z możliwością zakupienia TUTAJ.

Co świadczy o profesionaliźmie wykonawcy do każdej torebki otrzymacie informacje w jaki sposób sprzęt użytkować i czyścić.

Bardzo dziękuję AGAFILC za możliwość testowania torebek. Zapraszam na FB fp Agafilc.

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
zabawkarka
Czas publikacji:
poniedziałek, 19 sierpnia 2013 22:38

Polecane wpisy

Trackback

Wyszukiwarka

Autorzy

Zakładki

  • Http://ciasteczkowapotworzyca.blox.pl/html

  • Http://margarytka.blogspot.com/

  • Http://rekamimamy.pl/

  • Http://testostowo.blogspot.com/

  • Http://www.anusia-sta.blogspot.com/

  • Http://zaczytana-mama.blogspot.com/

Kanał informacyjny

zabawkarka.blox.pl

Wypromuj również swoją stronę MAM Baby Drewniaczek.eu http://www.edukacyjna.pl/lista.php?poddzial=nr_działu324&partner=192

Opcje Bloxa