testowanie zabawek i nie tylko dla dzieci i rodziców

Wpis

poniedziałek, 15 lipca 2013

Rogal podróżny Milupek

Wakacje a z nimi częste wyjazdy, dalekie podróże. Jak zapewnić maluchom wygodna podróż, spokojny i miły sen w środkach transportu. Poczytajcie i przmyślcie :)

kliknięcie w logo przenosi na stronę sklepu

Artykuły dla dzieci i niemowląt, każdy rodzic pod tym hasłem ma zaprzyjaźniony sklep z potrzebnymi produktami dla dzieci. Często przypadkowo znajdujemy potrzebne produkty w miejscach o których istnieniu w internecie nie wiemy.
Dziś chcę Wam rodzice zaprezentować sklep, gdzie można naszego malucha wyposażyć w sprzęt dzięki któremu będzie wygodnie podróżował.
Znajdziecie tam różne atrakcyjne produkty dla brzdąców małych i większych, więc zapraszam TUTAJ

TESTOWANIE


Towar dotarł do mnie dobrze zabezpieczony przed uszkodzeniem, metkowany, z logo sklepu i informacjami jak używać, prać itp.

Materiał w dotyku jest bardzo przyjemny, wypustki materiału Jaś nazywa truskawką. Materiał jest chłonny i szybko wysycha gdy dziecko się spoci w czasie podróży, jest dobrze dopasowany do małej i rosnącej szyjki, więc używany może być przez długi czas dzieciństwa. Zapinany na 1 zatrzask, w pełni bezpieczny, dobrze umocowany. Grafika jest kolorowa w przyjazne sówki i bardzo się dzieciom podoba.Synkowi było bardzo wygodnie, spał wygodnie, podróż stała się bardziej wygodna.

Polecam zakup tej podusi - rogala, który stanie sie nie odłącznym przyjacielem w podróży Waszego dziecka. Bogate wzornictwo i kolorystyka zachęcą Was do zakupu podusi w ulubionym kolorze dziecka. Znajdziecie w sklepie bogaty asortyment wspaniałych produktów.

Gdzie można znaleźć sklep? TUTAJ oraz na FB TUTAJ pod nazwą KREATYWNA.

Bardzo dziekuję za przekazanie materiałów do testów.
 

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
zabawkarka
Czas publikacji:
poniedziałek, 15 lipca 2013 22:19

Polecane wpisy

Trackback

Wyszukiwarka

Autorzy

Zakładki

  • Http://ciasteczkowapotworzyca.blox.pl/html

  • Http://margarytka.blogspot.com/

  • Http://rekamimamy.pl/

  • Http://testostowo.blogspot.com/

  • Http://www.anusia-sta.blogspot.com/

  • Http://zaczytana-mama.blogspot.com/

Kanał informacyjny

zabawkarka.blox.pl

Wypromuj również swoją stronę MAM Baby Drewniaczek.eu http://www.edukacyjna.pl/lista.php?poddzial=nr_działu324&partner=192

Opcje Bloxa