testowanie zabawek i nie tylko dla dzieci i rodziców

Wpis

piątek, 28 czerwca 2013

Wader od wieków i na zawsze w każdym domu, domku i miasteczku.

Każdy zna tą polską markę, producent zabawek Wader jest znany i lubiany, zabawki od niego są bezpieczne, trwałe i kolorowe. Zna je każdy rodzic i zna wiele dzieci.

kliknięcie w logo przenosi na stronę sklepu

Od firmy Wader otrzymałam do testowania autko ale nie maleńkie tylko to największe czyli GIGANT.
Można wyobrazić sobie radość mojego synka gdy zobaczył co wyjmuję z opakowania. Natomiast auto wywrotka GIGANT truck jest z nami od 1 r. ż. Jasia, dlatego posiadając dwa modele, będziecie mieli Państwo możliwość porównania wersji dla chłopców i dziewczynek.

Czas na informacje na temat auta od producenta: 

" Masywne, wytrzymałe auto o udźwigu 150 kg, wywrotka ma podnoszoną i opuszczaną skrzynie ładunkową/kiper. Auto z przodu ma zaczep.


Zabawki z serii Happy Summer przeznaczone są dla dzieci w wieku 1+. 

Zabawki z serii Gigant Truck przeznaczone są dla dzieci w wieku 1+.

Artykuł w wersji różowej jest bez kartonu ozdobnego.
Układ kolorów zabawek może różnić się od przedstawionych na zdjęciach."

TESTOWANIE

Autko ma śliczne kolory fioletowo różowe z dodatkiem błękitu, wszystkie brzegi zaokrąglone, bezpieczne bo nie są ostre.

Jak widać na powyższym zdjęciu, po odciągnięciu elementu zabezpieczającego skrzynię ładunkową, istnieje możliwość podniesienia i opuszczenia skrzyni, co jest przydatne przy zabawie z piaskiem na plaży lub piaskownicy.
Pomyślicie sobie na plaży? Kto to auto będzie niósł na plażę? Nie trzeba go nosić ponieważ dzięki zaczepowi znajdującemu sie z przodu auta wystarczy dowiązać sznureczek a dziecko będzie miało dodatkową atrakcję ciągnąc autko  a w skrzyni może przewozić przybory plażowe.

Jak juz wspomniałam posiadamy takie autko w wersji chłopięcej ale wersja dziewczęca bardzie Jasiowi przypadła do gustu. na poniższym zdjęciu zobaczycie jak można się bawić autkiem.
 
Gdy był maleńki i nie pewnie chodził to wykorzystywał auto do nauki chodzenia, służyło także do siadania i jeżdżenia jak na jeździku. Widać, że stare nawyki przeniósł na zabawę nowym autkiem.
 
Można także malucha wozić w aucie, udźwig 150 kg pozwala na bardzo wiele możliwości.

Zainteresowanie synka autem jest do dziś  bardzo duże a do kabiny wkłada małego aniołka którego znacie już z konkursu na FB, pasuje tam idealnie.

Firmie bardzo dziękuję za możliwość przetestowania autka  a czytelników zapraszam na stronę firmy WADER oraz na jej stronę na FB.

Zapraszam do poprzednich wpisów na temat firmy TUTAJ  i TUTAJ. Już w tych wpisach informowałam, że warto kupować zabawki tej firmy, rozwijające wyobraźnię i w pełni bezpieczne.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
zabawkarka
Czas publikacji:
piątek, 28 czerwca 2013 22:04

Polecane wpisy

Trackback

Wyszukiwarka

Autorzy

Zakładki

  • Http://ciasteczkowapotworzyca.blox.pl/html

  • Http://margarytka.blogspot.com/

  • Http://rekamimamy.pl/

  • Http://testostowo.blogspot.com/

  • Http://www.anusia-sta.blogspot.com/

  • Http://zaczytana-mama.blogspot.com/

Kanał informacyjny

zabawkarka.blox.pl

Wypromuj również swoją stronę MAM Baby Drewniaczek.eu http://www.edukacyjna.pl/lista.php?poddzial=nr_działu324&partner=192

Opcje Bloxa