testowanie zabawek i nie tylko dla dzieci i rodziców

Wpis

poniedziałek, 03 czerwca 2013

Dzienniczek Dzień Chłopca od Brioko

Kolejna z naszych mam testowała dzienniczek od firmy Brioko. Zapraszam do poczytania.Dzień Chłopca od Brioko

 
Witam, 
dziś wieczorową porą mały post o pewnym notatniku pt. Dzień Chłopca od Brioko, a otrzymanym do testów dzięki zabawkarka.blox.pl, do której również serdecznie zapraszam:)


Kilka słów od producenta:
Notatnik powstał z myślą o rodzicach małych chłopców. Zapisuje się w nim ważne informacje takie jak: porę i ilość jedzenia, zmianę pieluszek, czas: snu, spaceru i zabawy. Zaznacza się humorki chłopca, rodzaj zabawy i jego postępy. Notatnik przydatny będzie zarówno dla rodziców jak również dla opiekującej się dzieckiem babci lub niani. Dzięki Notatnikowi rodzice po powrocie z pracy wiedzą, co robił ich synek w ciągu dnia.


Moja opinia:
Otrzymana książeczka - notatnik na pierwszy rzut oka jest bardzo niepozorna. Rozmiar notatnika to mały notesik, więc forma jak najbardziej poręczna i podręczna. i oczywiście zmieści się w damskiej torebce. Notes opatrzony w twardą okładkę z ładnym designem. W środku znajdziemy 50 kartek, na których swobodnie możemy notować cały dzień naszego małego mężczyzny. Możemy zanotować tam takie rzeczy jak posiłki, napoje, sen, nastój dziecka, postępy  rodzaje zabaw czy też potrzeby fizjologiczne. Myślę, że może to być pomocne w ustaleniu trybu dnia dla dziecka, jak wiadomo ważne są codzienne rytuały. Dodatkowo pomocny może być przy opiece np. przez członka rodziny, tak aby bez zbędnych pytań mama wracająca z pracy wiedziała wszystko o swoim dziecku. Minusem jest to, że pomimo otrzymania notesiku w całości już po kilku otwarciach kartki odpadły od okładki - jest on sklejony na górze tylko. Szkoda, ponieważ przy chęci dłuższej obserwacji naszego szkraba wykorzystane i latające karteczki będę musiała gdzieś zmagazynować. 
Cena: 25zł
Dostępność: w sklepie Brioko
Ocena: 4/5 za ten słaby sposób mocowania

Bardzo dziekuję Kasi za recenzję :))

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
zabawkarka
Czas publikacji:
poniedziałek, 03 czerwca 2013 21:12

Polecane wpisy

Trackback

Wyszukiwarka

Autorzy

Zakładki

  • Http://ciasteczkowapotworzyca.blox.pl/html

  • Http://margarytka.blogspot.com/

  • Http://rekamimamy.pl/

  • Http://testostowo.blogspot.com/

  • Http://www.anusia-sta.blogspot.com/

  • Http://zaczytana-mama.blogspot.com/

Kanał informacyjny

zabawkarka.blox.pl

Wypromuj również swoją stronę MAM Baby Drewniaczek.eu http://www.edukacyjna.pl/lista.php?poddzial=nr_działu324&partner=192

Opcje Bloxa