testowanie zabawek i nie tylko dla dzieci i rodziców

Wpis

niedziela, 16 czerwca 2013

Czarna Róża i Zabawkarka co nas połączyło ?

Każda z nas posiada miłość do pięknych rzeczy, zwłaszcza tych z duszą. Biżuteria i inne rzeczy które wykonuje Black Rose's mają duszę niezaprzeczalnie, robione są z pasją i miłością więc mają ją na pewno.

 kliknięcie w logo przenosi na stronę bloga z biżuterią

 

Na stronę artystki na FB - Black Rose's Handmade Things trafiłam zupełnie przypadkowo i od razu biżuteria wykonywana ręcznie mnie zachwyciła. Jest malowana i ozdabiana wyjątkowo. Maki ujęły mnie za serce i bardzo mi sie spodobały ich motywy na biżuterii.
Sama artystka tak pisze o biżuterii:


Biżuteria artystyczna dla Indywidualistów - ręcznie malowana, rysowana, z modeliny. Pojedyncze egzemplarze. Stop gotowcom! Czas na pracę rąk :)"
 
Miałam to szczęście, że otrzymałam od właścicielki strony 2 pary kolczyków do testowania.


Ukochane maki.
 

oraz druga parę

 

Niezależnie od wielkości kolczyki sa bardzo lekkie a to za sprawą plexi. Przesłane zostały w kopercie babelkowej, więc nie zostały uszkodzone pod czas transportu. każda para w oddzielnej torebce foliowej z dołączonym ozdobnym woreczkiem na biżuterię.Została zamieszczona w kopercie informacja, gdzie artystkę można odnaleźć, jak są wykonywane ozdoby oraz za pomoca jakich środków.Kolczyki sa przepiękne, zrobione z najwyższą starannością, miałam je cały dzień w pracy, są bardzo lekkie. Nie czułam że je mam założone.

 

Polecam zakup u tej właśnie Pani artystki i zapraszam do zapoznania się z biżuterią, znajdziecie stronę na FB Black Rose's Handmade Things oraz blog z pięknymi pracami i nie jest to tylko biżuteria.
 
Bardzo dziękuję za możliwośc zapoznania sie z pracami i ich przetestowanie z ogromna przyjemnością. 

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
zabawkarka
Czas publikacji:
niedziela, 16 czerwca 2013 22:14

Polecane wpisy

Trackback

Wyszukiwarka

Autorzy

Zakładki

  • Http://ciasteczkowapotworzyca.blox.pl/html

  • Http://margarytka.blogspot.com/

  • Http://rekamimamy.pl/

  • Http://testostowo.blogspot.com/

  • Http://www.anusia-sta.blogspot.com/

  • Http://zaczytana-mama.blogspot.com/

Kanał informacyjny

zabawkarka.blox.pl

Wypromuj również swoją stronę MAM Baby Drewniaczek.eu http://www.edukacyjna.pl/lista.php?poddzial=nr_działu324&partner=192

Opcje Bloxa