testowanie zabawek i nie tylko dla dzieci i rodziców

Wpis

sobota, 11 maja 2013

Miód, miodek, miodzio

Znany od pokoleń, słodki, smaczny, zdrowy. Łączony z ziołami w naparach, dodawany do tabletek a teraz juz do kosmetyków. Mowa o czym? O miodzie oczywiście:))

Pszczelarz Kozacki to firma działająca od 1998r. Tak piszą o sobie :

""Kozacki miód - dla zdrowia cud" - tak mawiają nasi Klienci.

W naturze tkwi siła. Od kilkunastu lat oferujemy NATURALNE produkty, najwyższe jakościwo. Pochodzące z czystych regionów Polski. Skupiamy się na jakości, którą badamy na każdym etapie produkcji. Jest ona zgodna ze standardami światowymi, oraz wymogami Unii Europejskiej.

 Obecnie jesteśmy jednym z wiodących producentów miodu w Polsce, oraz jego dostawcą."

Produkty  jakie TUTAJ można kupić to:

Wielokwiatowy, gryczany, lipowy, akacjowy, spadziowy, rzepakowy, wrzosowy, mniszkowy, kremowany, miód z pyłkiem pszczelim, miód z mleczkiem pszczelim, miód z propolisem, miód z różnymi sokami owocowymi - to podstawowe odmiany naszych miodów!"

Kochani pożeracze tego płynnego złota, lista produktów robi wrażenie. Dzięki konkursowi na stronie FB miałam mozliwość wygrania i spróbowania miodu. Otrzymałam wersję kieszonkową produktu. Spytacie jak to kieszonkową? A tak, miód pakowane w poręczne, mieszczące sie w plecaku czy torebce opakowaniu. bez przelewania miodu do sloiczków, pojemników, wrzucam do torebki i odpowiednią porcje zabieram do pracy czy szkoły a może na wakacyjny wypad?

Zobaczcie sami.

TESTOWANIE

 

Poręczne saszetki czas rozpakować, bardzo ciekawa byłam co zastanę w środku, przyzwyczajona jestem bowiem do zakupu miodu w słoikach, bezpośrednio z pasieki.

A teraz zapraszam na oglądanie zdjęć z testowania, mój chlebek, masło i miodek,mhmmmm pyszny.


Gdy złapie nas choroba to porcja do szklanki, do herbatki z cytryną i gotowe. Miód jest płynny, nie skrystalizowany, kolor jasno żółty, słodki ale nie za bardzo, smak i ten zapach naszych polskich kwiatów z łąk jest wspaniały.

 

Serdecznie polecam wszystkim odwiedziny u tego producenta na jego stronie TUTAJ oraz zapraszam do wizyt na FB.

Bardzo dziękuję za mozliwośc wypróbowania miodu, który niczym sie nie różni od miodów dotychczas przeze mnie stosowanych prosto z pasieki a jeszcze te poręczne saszetki powalają z nóg przez ich wygodne stosowanie.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
zabawkarka
Czas publikacji:
sobota, 11 maja 2013 21:08

Polecane wpisy

Trackback

Wyszukiwarka

Autorzy

Zakładki

  • Http://ciasteczkowapotworzyca.blox.pl/html

  • Http://margarytka.blogspot.com/

  • Http://rekamimamy.pl/

  • Http://testostowo.blogspot.com/

  • Http://www.anusia-sta.blogspot.com/

  • Http://zaczytana-mama.blogspot.com/

Kanał informacyjny

zabawkarka.blox.pl

Wypromuj również swoją stronę MAM Baby Drewniaczek.eu http://www.edukacyjna.pl/lista.php?poddzial=nr_działu324&partner=192

Opcje Bloxa