testowanie zabawek i nie tylko dla dzieci i rodziców

Wpis

poniedziałek, 04 lutego 2013

Motor - pojazd na akumulator

Zbliża się wiosna, jeszcze dobrze jej nie widać ale przylecialy w nasze okolice gęsi a w Teleekspresie mówili, że bociany tez zawitały. Wobec tego juz niedługo ze strychów i piwnic, wyjadą dziecięce pojazdy: hulajnogi, rowerki i motory.

Tak nie mylicie sie motorki na akumulator czy autka, dają maluchom mnóstwo radości.

My juz jesienią zakupiliśmy synkowi taki pojazd, zeby oswajał się z nim juz zimą w domu ale mieliśmy także okazję pewnego zimowego dnia wyprobować go.

Dziecko przyzwyczajone w domu, nie mialo już problemu z koordynowaniem ruchów na zewnątrz.

Motor ma ładowarkę i akumulator. Posiada bardzo jasno opisana instrukcje obsługi, dzięki czemu wiadomo jak złożyć poszczególne części po otrzymaniu przesylki. 

Motor  uruchamia się przekręceniem kluczyka w stacyjce, wydaje wówczas odgłos uruchamiania prawdziwego silnika motoru. Dziecko ma możliwośc zmiany odgłosu motoru na muzykę, zmieniając przyciskiem może wybrac swoją ulubioną piosenkę. można również podłączyć za pomoca kabla MP3 lub radio. Dźwięk bez problemu mozna wyłączyć i wówczas dziecko jedzie wśród odgłosu śpiewających ptaków:). 

Przycisk przelączania biegów pozwala na bezproblemowe przemieszczanie się do przodu i do tyłu, Wbrew pozorom maluchy szybko opanowuja takie umiejętności.

Z tyłu motorka znajduje się mały bagażnik, który może posłużyć w czasie wycieczki do przechowania jedzenia i picia dla wyczerpanego motorzysty.

Jeżeli ktoś rozważa zakup takiego pojazdu i ma wątpliwości czy warto. To informuję, że warto zakupić ten produkt. Cena co do takiego sprzętu jest nie duża ok. 150 zł, mozna trafić na promocję i wybrać z wielu wzorów.

My motorek zakupiliśmy TUTAJ i przed nami wiosenne wycieczki na które juz się cieszę nie mniej niż synek:).

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
zabawkarka
Czas publikacji:
poniedziałek, 04 lutego 2013 22:03

Polecane wpisy

Trackback

Wyszukiwarka

Autorzy

Zakładki

  • Http://ciasteczkowapotworzyca.blox.pl/html

  • Http://margarytka.blogspot.com/

  • Http://rekamimamy.pl/

  • Http://testostowo.blogspot.com/

  • Http://www.anusia-sta.blogspot.com/

  • Http://zaczytana-mama.blogspot.com/

Kanał informacyjny

zabawkarka.blox.pl

Wypromuj również swoją stronę MAM Baby Drewniaczek.eu http://www.edukacyjna.pl/lista.php?poddzial=nr_działu324&partner=192

Opcje Bloxa