testowanie zabawek i nie tylko dla dzieci i rodziców

Wpis

niedziela, 09 grudnia 2012

Pieski maskotki

Od wielu miesięcy mój synek ma 2 pieski, dopiero teraz intensywnie sie nimi bawi. Potrzebował czasu a teraz kocha je i nie ma dnia żeby nie szczekały:))

Oto dwa psiaki ten z lewej firmy Smoby miękki, ma bardzo przyjemne futerko. Dziala na baterie paluszki szczeka, chodzi i siada. otwiera pyszczek pokazując różowy języczek. Dzieci bardzo lubią do otwartego pyszczka wkładać paluszki. Piesek dziala ze smyczką ale także sam. Wystarczy smycz odpiąć i przełączyć włącznik a juz szczeka i chodzi. natomiast gdy dziecko chce poprowadzić pieska, naciskając na przycisk sam uruchamia pieska gdy tego chce. Przełącznik jest u nas juz przetrenowany przez synka i nadal sprawnie działa tak samo jak i piesek.

Kolejny piesek, ten z prawej strony to plasikowy, łatwo utrzymywany w czystości wyprodukowany przez Fisher Price.

Jak wszystkie zabawki tej  sprawdzonej firmy jest bardzo trwały, odporny na upadki. Nie ma ostrych krawędzi, wszystko doskonale dopasowane do potrzeb ciekawskiego malucha. Piesek nie działa na baterie ale ciągnięty za sznurek szczeka, kręci glową i ogonkiem oraz wydaje dźwięki szczekania.

Wytrzymały na nacisk z góry całym ciężarem nie ulega uszkodzeniom.

Polecam serdecznie te zabawki, wszelkie testy psucia, całowania i ściskania itp. przeszły pomyslnie, są bezpieczne dla dziecka.

Zapraszam jak zwykle do dzielenia się uwagami i do odwiedzenia naszej strony na FB https://www.facebook.com/pages/zabawkarkabloxpl/404575429584566?ref=hl

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
zabawkarka
Czas publikacji:
niedziela, 09 grudnia 2012 22:19

Polecane wpisy

Trackback

Wyszukiwarka

Autorzy

Zakładki

  • Http://ciasteczkowapotworzyca.blox.pl/html

  • Http://margarytka.blogspot.com/

  • Http://rekamimamy.pl/

  • Http://testostowo.blogspot.com/

  • Http://www.anusia-sta.blogspot.com/

  • Http://zaczytana-mama.blogspot.com/

Kanał informacyjny

zabawkarka.blox.pl

Wypromuj również swoją stronę MAM Baby Drewniaczek.eu http://www.edukacyjna.pl/lista.php?poddzial=nr_działu324&partner=192

Opcje Bloxa