testowanie zabawek i nie tylko dla dzieci i rodziców

Wpis

środa, 01 sierpnia 2012

Zabawki do piasku i wody

Pytałam rodziców na FB jakie zabawki do piasku i do wody polecają.

Z całą pewnością stwierdzam, że serca rodziców podbijają zabawki Wadera http://www.zabawki-wader.pl/pl/c/Zabawki-do-wody-i-piasku/86/1/default/2/f_producer_39/1, zabawki okreslane są mianem zabawek bezpiecznych, zrobionych z mocnych materiałów, trwałych. Kolorystyka jest bogata i dzieci bardzo chętnie się nimi bawią. Na stronie producenta możemy zauważyć jak wiele jest zestawów zabawek do piasku i do wody, ceny również różne ale juz za parę złotych można kupić zestaw.

Zabawki do wody- jak uznali rodzice to przede wszystkim 2 pojemniczki i przelewanie wody z jednego do drugiego, to najlepsza zabawa ich pociech. Dla dzieci żywiołowych i bardziej wymagających można polecić poza Waderem zabawki firmy Simba Toys oraz Fisher Price.

Mamy piach, wodę to i basenik przyda się. W tej kwestii wśród opinii rodziców królowały baseniki firmy INTEX, dla mniejszych dzieci produkowane są nawet z daszkami rozkładanymi. Firma ceniona jest przez rodziców za jakość i trwałość produktów oraz kolorystykę.

Posiadam baseny tej firmy i również przychylam się do opinii rodziców. Polecam.

Rodzice jeśli macie coś do dodania, podzielcie się proszę opiniami w komentarzach.

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
zabawkarka
Czas publikacji:
środa, 01 sierpnia 2012 14:43

Polecane wpisy

Trackback

Komentarze

Dodaj komentarz

 • anna.drzewiecka napisał(a) komentarz datowany na 2012/08/14 11:11:23:

  A w domu dziecko może mieć i piasek, i wodę: cobi.pl/zabawki/aqua-sand/ ;-)

 • zabawkarka napisał(a) komentarz datowany na 2012/08/15 20:39:15:

  Tak Aniu ale myslę, że jest to dobre rozwiązanie na porę jesienno - zimową i tez czeka na swój opis. Jesli posiadasz tę zabawkę i masz doświadczenia napisz proszę, jak w Twoim domu się sprawdza zabawa.

 • anna.drzewiecka napisał(a) komentarz datowany na 2012/08/22 11:04:05:

  Mamy w domu "Wyspę Syrenki" cobi.pl/zabawki/aqua-sand/wyspa-syrenki,art,3737.html i faktycznie sprawdza się zwłaszcza w deszczowe popołudnia :-) Fakt że moja córa jest dosyć spokojnym i cierpliwym dzieckiem, więc tego typu "twórczość" zajmuje ją na długie godziny, nie wiem jak zestawik sprawdzi się w przypadku bardzo ruchliwych maluchów, które szybko się nudzą. Póki co mała ma zapał do tego i idąc tym tropem myślę jeszcze o zakupie tego większego zestawu. W każdym razie ja mogę polecić :-) Z przyjemnością przeczytam recenzję na Twoim blogu! :-)

Dodaj komentarz

Wyszukiwarka

Autorzy

Zakładki

 • Http://ciasteczkowapotworzyca.blox.pl/html

 • Http://margarytka.blogspot.com/

 • Http://rekamimamy.pl/

 • Http://testostowo.blogspot.com/

 • Http://www.anusia-sta.blogspot.com/

 • Http://zaczytana-mama.blogspot.com/

Kanał informacyjny

zabawkarka.blox.pl

Wypromuj również swoją stronę MAM Baby Drewniaczek.eu http://www.edukacyjna.pl/lista.php?poddzial=nr_działu324&partner=192

Opcje Bloxa