testowanie zabawek i nie tylko dla dzieci i rodziców

Wpis

czwartek, 23 sierpnia 2012

Aqua Sand

Znana wszystkim firma Cobi na jesienne dni gdy dziecko pozostaje dłużej w domu, wymysliła piasek z wodą do zabawy.

Idea słuszna czyż nie? Latem mamy piasku i wody pod dostatkiem ale gdy nadchodza ponure, deszczowe dni przyda się zabawka która twórczo zajmie dziecko. Tak mysli wielu rodziców. jedna z czytelniczek bloga też pisała, że zabawkę ta poleca. natomiast opinie z którymi spotkałam się w internecie są negatywne. Rodzice piszą, że wydali mnóstwo pieniędzy a zabawka nie dość że powoduje bałagan w czasie zabawy( jest to do przewidzenia- piasek i woda:))), to jeszcze kolory się mieszają tworząc bury kolor. Nie mozna piasku po zabawie porozdzielać ani budować z niego pod wodą struktur takich jakich sie oczekuje. Ubytki materiału po każdej zabawie też się rodzicom nie podobają. Zaletą natomiast jest suchość piasku po wyjęciu wody. Rodzice szczerze odradzają tą zabawkę, poza czytelniczka bloga która mysli o zakupieniu większego zestawu.

Powiem Wam więcej, że zabawka jest tez opisana przez Zabawkowicza ale opinii tam nie spotkalam. http://www.zabawkowicz.pl/zabawka/1417,aqua-sand-bezpieczny-piasek.html

Rodzice podzielcie się opinią, może tylko te negatywne odczucia zostaly opisane a rodzice którzy są zadowoleni milczą. Jestem ciekawa co na ten temat powiecie.

Zapraszam jak zwykle do odwiedzenia nas na FB https://www.facebook.com/pages/zabawkarkabloxpl/404575429584566 wkrótce nowy konkurs. Pozdrawiam i miłego dnia:))

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
zabawkarka
Czas publikacji:
czwartek, 23 sierpnia 2012 13:11

Polecane wpisy

Trackback

Komentarze

Dodaj komentarz

 • katarzyna.milkowska napisał(a) komentarz datowany na 2012/08/29 13:47:51:

  Świetne to jest, z tego typu "kreatywnych" zabawek polecam jeszcze "magiczną piankę" pompo.pl/zabawki/kreatywne-i-edukacyjne/moon-dough-pianka/ - rewelacyjna zabawa :-)

 • anna.drzewiecka napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/18 10:23:37:

  Mają jeszcze Moon Sand cobi.pl/zabawki/moon-sand/ - też fajne, polecam.

 • zabawkarka napisał(a) komentarz datowany na 2012/12/10 21:36:59:

  mamy dziękuję bardzo za komentarze, myslę, że zwłaszcza w miesiącach jesienno zimowych chętniej wszyscy sięgamy po kreatywne zabawki. U nas króluje ciastolina:))

Dodaj komentarz

Wyszukiwarka

Autorzy

Zakładki

 • Http://ciasteczkowapotworzyca.blox.pl/html

 • Http://margarytka.blogspot.com/

 • Http://rekamimamy.pl/

 • Http://testostowo.blogspot.com/

 • Http://www.anusia-sta.blogspot.com/

 • Http://zaczytana-mama.blogspot.com/

Kanał informacyjny

zabawkarka.blox.pl

Wypromuj również swoją stronę MAM Baby Drewniaczek.eu http://www.edukacyjna.pl/lista.php?poddzial=nr_działu324&partner=192

Opcje Bloxa