testowanie zabawek i nie tylko dla dzieci i rodziców

Wpis

czwartek, 14 czerwca 2012

Witajcie na pierwszym konkursie z Zabawkarką i.....:)) Misiem Łatkiem.

Dzięki uprzejmości mamy Łatkowej która postanowiła oddać jedno ze swoich dzieci pod Waszą opiekę. Możecie wygrać dużego- 30 cm misia Łatka. Spytacie - kim jest miś Łatek? Myslałam, że znają go już wszyscy :)) Nie jest tak to poczytajcie poniżej.Jaki Łatek jest, każdy widzi - chciałoby się powiedzieć. Bo każdedziecko dokładnie zna charakter swojego Łatka. Gdy spojrzy się na tego małego, stworka to już wiadomo czego Łatek pragnie, a czego nie lubi.
Łatek jest skromny i nieśmiały. Lekko się rumieni, gdy widzi nowątwarz. Ale po chwili cały się rozpromienia, bo to bardzo radosmy miś.
W środku, wgłąb filcu, ma cudowne, ogromne serduszko którym pokochajak żaden inny powiernik swojego właściciela. Bo łatek to przyjacielna całe życie. Jest towarzyski - oczywiście dla swojego właściciela.Chętnie pójdzie z nim w każde miejsce! Potrzyma za rękę, kiedybędziesz się bał, przytuli i doda otuchy w trudnych chwilach, uraczyciepłym spojrzeniem gdy bedziesz potrzebować wsparcia przyjaciela.
Łatek bez dwóch zdań zrozume każda Twoją potrzebę. Lubi się bawić,chętnie wcieli się w role Super- czy Spider-Łatka, pozwoli Ci ubraćsię w misiowe spodenki i koszulkę, na ważną uroczystość założy krawat,bo Łatek jest dobrze wychowany i zna zasady savoir - vivre!

Teraz wiecie:DD Więc sami przyznacie, że wart powalczyć o misia dla swojego dziecka, ponieważ zwycięzca otrzyma takiego Łatka jakiego sobie zażyczy.Zasady konkursu " Szalone foto z dziećmi"

1. uczestnik konkursu musi polubić stronę FB misia Łatka - https://www.facebook.com/MisLatek oraz

Zabawkarki - https://www.facebook.com/pages/zabawkarkabloxpl/404575429584566 .

2. uczestnik udostępnia do wiadomości publicznej informację o konkursie zamieszczoną na Zabawkarce,

3. uczestnik zamieszcza na stronie FB Zabawkarki zdjęcie dziecka w niecodziennej, szalonej sytuacji lub rysunki na ścianach lub to czym szalonym Was dzieci zaskoczyły a Wy zrobiliście zdjęcie.

4. pod zdjęciem należy uzbierać 10 polubień innych facebookowiczów lubiących także  Zabawkarka.blox.pl 

5. w konkursie musi być więcej niż 10 zgłoszeń, jeśli będzie zbyt mało będzie anulowany

6. konkurs trwa od 14.06.2012 - 21.06.2012 do godziny 16.00. Ogłoszenie wyników w dn. 22.06.2012 - zwycięzców wybierają organizatorzy konkursu.

Do dzieła kochani, myślę, że zasady są jasne. Czekamy na liczny udział bo jest o co walczyć.

 
Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
zabawkarka
Czas publikacji:
czwartek, 14 czerwca 2012 13:53

Polecane wpisy

Trackback

Komentarze

Dodaj komentarz

 • Gość mamaala napisał(a) z *.cdma.centertel.pl komentarz datowany na 2012/06/15 18:47:07:

  Dlaczego teraz wszystko musi byc związane z Facebookiem, tyle się pisze o utracie tożsamości na tym serwisie... ja nie mam tam konta i nie zamierzam. Żal mi jednak tych wszystkich konkursów itd.
  Ala
  pudelkowspomnien.blogspot.com/

 • zabawkarka napisał(a) komentarz datowany na 2012/06/15 20:32:57:

  Alu, nikt nie zmusza Cię do zakladania konta na FB. Ale miło mi bardzo, że mnie odwiedziłaś. Tak się jakoś złożyło, że misia Łatka poznalam wlaśnie w tamtym serewisie i stąd takie obwarowania konkursu. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Wyszukiwarka

Autorzy

Zakładki

 • Http://ciasteczkowapotworzyca.blox.pl/html

 • Http://margarytka.blogspot.com/

 • Http://rekamimamy.pl/

 • Http://testostowo.blogspot.com/

 • Http://www.anusia-sta.blogspot.com/

 • Http://zaczytana-mama.blogspot.com/

Kanał informacyjny

zabawkarka.blox.pl

Wypromuj również swoją stronę MAM Baby Drewniaczek.eu http://www.edukacyjna.pl/lista.php?poddzial=nr_działu324&partner=192

Opcje Bloxa