testowanie zabawek i nie tylko dla dzieci i rodziców

Wpis

wtorek, 05 czerwca 2012

Rubbabu dla małych a takie wielkie.

Czym jest, co to za nazwa? Do niedawna ja również nie wiedziałam co to takiego, gdy się dowiedziałam to jak większość rodziców którzy już wiedzą jestem w Rubbabu zakochana.

Moja przygoda z Rubbabu rozpoczęła się gdy na stronie FB Zabawkowicza wygrałam autko dla synka. Zainteresowana czekałam na ten samochodzik, żeby sprawdzić czym jest to magiczne Rubbabu o którym coraz głośniej w świecie zabawek. Wiecie co, warto było czekać. Nadszedł dzień kiedy w kopercie z pieczatką Zabawkowicza otrzymałam autko. Pomijając fakt, że synek widząc autko skakał z radości, ja gdy wzięłam je do ręki już wiedziałam dlaczego jest takie niezwykłe.

sortery

Pierwszy kontakt - Rubbabu jest niezwykle delikatne, aksamitny materiał jest bardzo przyjemny w dotyku. Zabawka starannie wykonana, zgrabna i wprost stworzona do małej dłoni. Żywe kolory powodują,że nie przejdzie się obok obojętnie. Materiał z którego zabawka jest wykonana powoduje że, po rzuceniu czy jej upadku odbija się od podłoża. Brzegi są zaokrąglone, nigdzie nie ma ostrych krawędzi a w przypadku kół autka są one mocno osadzone i delikatne. Dziecko jak każde testujące maleństwo wkłada zabawkę do buzi wówczas też nic się z materiałem nie dzieje. Uważam, że jest to zabawka godna polecenia. Do zabawy na codzień i na wspaniały prezent. Jak wspomniałam pierwszą rzeczą z serii Rubbabu na którą się natknęłam było autko, później od Tuli która prowadzi sprzedaż zabawek Rubbabu z FB otrzymałam małpiszona - przepiękna bordowa małpka jak żywa. Tak jak autko delikatna w dotyku i z takimi samymi cechami które powyżej opisałam. Mój siostrzeniec otrzymał piłeczkę czerwoną, z wgłębieniami w sam raz dla małych paluszków, jest bardzo poręczna i jak każda zabawka z tej serii bezpieczna w 100%. Nie ma ryzyka że, dziecko odgryzie kawałek, zapewniam że nie zrobi tego. Po poślinieniu materiał nie odchodzi, nie pozostaje w buźce dziecka. Są to zabawki bezpieczne, przetestowane i godne polecenia.

pilki

Rubbabu to szeroki asortyment zabawek, są one zrobione z kauczuku . Informacje które możemy znaleźć na stronie Rubbabu potwierdzają, że przy formowaniu i modelowaniu nie są używane chemikalia, to znów potwierdza ich bezpieczeństwo. Przypomnijmy sobie zabawki made in China gdzie plastik często wydaje odrażający zapach, tu nie poczujemy żadnego zapachu. Poza tym antybakteryjny, odporny na roztocza kurzu domowego, pleśnioodporny i nie wywołuje alergii. Kauczuk naturalny jest niepalny i w 100% biodegradowalny. Czy muszę jeszcze coś dodać, wszystkie informacje mówią same za siebie. Silne walory edukacyjne dladzieci i niemowląt ( w wieku 0-6 lat )poprzez zabawę rozwój sensoryczny, motoryczny.

Zabawki te to edukacyjne i rozwijające piłki z cyframi i literkami, alfabet, kręgle, sortery, narzędzia i wspaniałe Rubbaklocki. Asortyment jest naprawdę bogaty i bajecznie kolorowy, myślę że warto się z nim zapoznać.

Dziękuję Zabawkowiczowi  i Tuli za zapoznanie mnie z tą firmą i za wkład dla rodziców i dzieci przez uświadamianie i pokazywanie jakie zabawki są bezpieczne i jakie warto mieć oraz Rubbabu za to że jest na świecie.

http://www.rubbabu.pl

www.zabawkowicz.pl

https://www.facebook.com/pages/Tula

http://tula.net.pl/

  

Czy sa wśród nas rodzice którzy spotkali Rubbabu? Jakie są Wasze opinie na ten temat? Proszę podzielcie się z nami. Zachęcam do komentarzy i odwiedzin na FB https://www.facebook.com/pages/zabawkarkabloxpl

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
zabawkarka
Czas publikacji:
wtorek, 05 czerwca 2012 22:06

Polecane wpisy

Trackback

Komentarze

Dodaj komentarz

 • Gość malv napisał(a) z *.adsl.inetia.pl komentarz datowany na 2012/06/05 22:10:59:

  ja to bym tu Tulę oleciła jako sklep z Rubbabu :))

 • zabawkarka napisał(a) komentarz datowany na 2012/06/05 22:17:52:

  Racja poprawione, gdy tak na żywo sie pisze to niektóre rzeczy umykają. A jak się wpis podoba?

 • Gość hedzia napisał(a) z *.pr1-nat.espol.com.pl komentarz datowany na 2012/06/05 22:28:23:

  Kochamy Rubbabu! Takie przyTulaśne są:):):)

 • Gość kasia napisał(a) z *.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl komentarz datowany na 2012/06/05 22:46:34:

  Malv już to nadrobiłam:) czasami jak na żywioł się pisze to niektóre rzeczy umykają:))

Dodaj komentarz

Wyszukiwarka

Autorzy

Zakładki

 • Http://ciasteczkowapotworzyca.blox.pl/html

 • Http://margarytka.blogspot.com/

 • Http://rekamimamy.pl/

 • Http://testostowo.blogspot.com/

 • Http://www.anusia-sta.blogspot.com/

 • Http://zaczytana-mama.blogspot.com/

Kanał informacyjny

zabawkarka.blox.pl

Wypromuj również swoją stronę MAM Baby Drewniaczek.eu http://www.edukacyjna.pl/lista.php?poddzial=nr_działu324&partner=192

Opcje Bloxa